Tallinna pärliks on vanalinn, aga meie pealinnal on pakkuda palju huvitavat ka linnamüürist väljaspool. Me soovime pakkuda midagi teistsugust, olgu siis kodulinnast huvituvale kohalikule või kaugelt tulnud külalisele, kelle vaba hetk vajaks parimat sisustamist. Kui Tallinn näib olevat juba ära nähtud või kui vanad tehasehooned panevad silmad särama, siis meil on, mida pakkuda. Meie ekskursioonid viivad kohtadesse, kus rikkalik tööstuspärand põimub innovatiivse ettevõtlusega, kus vana põimitakse loovalt tuleviku koesse.

Hetkel pakume ekskursioone Ülemiste Citysse, mida on kutsutud Eesti Silicon Valley’ks. Praegune kiirelt arenev äri- ja tehnoloogialinnak on säilitanud viiteid oma põnevale ajaloole Dvigateli nimelise suletud tehasena Nõukogude Liidu aatomi- ja kosmosetööstuse teenistuses. Sealsamas võrsuvad moodsad kontorihooned vanadest paekiviehitistest, kus veelgi kaugemas minevikus tuhanded töölised ehitasid vaguneid ja vedureid Vene Keisririigi jaoks, maailma pikimatele raudteedele.

Lähitulevikus lisame valikusse uusi kohti, millest on võimalik kombineerida erinevaid marsruute mööda Tallinna postindustriaalseid linnamaastikke. Tulevikus lisanduvate asukohtade hulgas on Telliskivi Loomelinnak, Rotermanni kvartal, Noblessneri sadam ja teised. Soovi korral võime lisada ka põiked vanalinna või mõnesse muusse Tallinna linnaossa.